نکاتی که قبل از استفاده از اپل آیدی باید رعایت شود

آی آیدی یک سیستم جهت رفع تحریم های شرکت اپل تا مرحله ایجاد یک اپل آیدی برای کاربران ایرانی این شرکت میباشد.در هنگام دریافت اکانت این اطلاعات به مشترک تحویل داده خواهد شد : اپل آیدی ، رمز عبور اپل آیدی ، تاریخ تولد ، سوالات و جواب های امنیتی اپل آیدی .قبل از اولین استفاده از اپل آیدی در سرویس اپ استور و آیکلود کاربر موظف خواهد بود با مراجعه به سایت مدیریت اپل آیدی که آدرس آن در زیر این متن قرار دارد اپل آیدی خود را لاگین کرده و صحت اطلاعات دریافتی مذکور را بررسی کرده و سپس کلیه اطلاعات اپل آیدی را شخصی سازی(تغییر ایمیل،سوالات امنیتی،تاریخ تولد و پسورد اپل آیدی) نماید.با توجه به اینکه اپل آیدی های ساخته شده دارای دسترسی ایمیل برای مشترکین نمیباشند(ایمیل ها به صورت الیاس ساخته شده و پس از ساخت آیدی حذف میشوند - مجموعه آی آیدی خدمات سرویس ایمیل ارائه نخواهد کرد)،کاربران باید ایمیل اپل آیدی را به ایمیل شخصی خود تغییر دهند.شایان ذکر است کلیه قوانین مذکور جهت رعایت مسائل امنیتی کاربران تنظیم شده است و بدیهی است با توجه به موارد ذکر شده و این نکته که استفاده از اپل آیدی هیچ گونه گارانتی ای در سایت شرکت اپل هم نخواهد داشت،از زمان شروع استفاده از اکانت تمامی مسئولیت های استفاده از سرویس آیکلود بر عهده مشترک خواهد بود .

ورود به سایت مدیریت اپل آیدی

با توجه به مطالب ذکر شده در بند اول،قوانین این سایت به شرح زیر تنظیم شده است که مطالعه و پذیرفتن آن ها جهت استفاده از اپل آیدی الزامی میباشد.

 • شما مالک مادی و معنوی اپل آیدی خریداری شده هستید و کلیه موارد مربوط به اپل آیدی تنها به شخص شما مربوط خواهد بود، به همین منظور در حفظ اطلاعات و امنیت آن کوشا باشید.
 • کاربر می بایست به محض دریافت آیدی اقدام به دریافت یک نرم افزار نماید، در صورت عدم دریافت نرم افزار ، غیر فعال شدن آیدی در آینده به عهده کاربر می باشد.
 • در صورت عدم فعالیت آیدی ، اپل به صورت خودکار آیدی را مسدود خواهد کرد. حتما در ماه چندین بار با آیدی خود اقدام به دریافت نرم افزار نمائید.
 • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییر رمز عبور و سوالات امینتی اپل آیدی و بعدها فراموشی آن توسط مشتری ندارد.
 • اپل آیدی ها بدون شارژ اولیه می باشند و هزینه دریافت شده صرفا بابت ساخت اپل آیدی با توجه به محدودیت های ساخت آن در کشور می باشد.
 • در صورت هر گونه تغییر در اپل آیدی، پس از تحویل صحیح آن به شما،ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال رفع مشکل آیدی نخواهیم داشت. قبل از استفاده از اپل آیدی ابتدا صحت اطلاعات دریافتی را بررسی نمائید.
 • مهلت تست آیدی ۲۴ ساعت است و بعد از این مدت هیچ گونه مسئولیتی در قبال رفع مشکل یا تعویض آن نخواهیم داشت.
 • با توجه به اینکه در پورسه تولید آیدی چندین نفر ممکن است اطلاعات آیدی را رویت کرده باشند، در آخر مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات آیدی به عهده خریدار(آخرین نفری که قصد استفاده از آیدی را دارد) می باشد.خریدار می بایست به محض تحویل اطلاعات، اقدام به تغییر رمز ، تغییر ایمیل و سوالات امنیتی آیدی نماید.
 • این وب سایت هیچ گونه مسئولیت آموزش به کاربران خود را نخواهد داشت .
 • اطلاعات امنیتی و پسوردها فقط تا ۱۵ روز پس از ساخت در دیتابیس مجموعه نگاه داری می گردد.
 • اپل آیدی های صادر شده دارای دسترسی ایمیل نمیباشند.تمامی ایمیل ها به صورت الیاس ایجاد میشوند و پس از ساخت اپل آیدی حذف میگردند(آی آیدی تنها سیستمی جهت ایجاد اپل آیدی بوده و خدمات سرویس ایمیل ارائه نخواهد کرد). کاربران موظف خواهند بود از لینک سایت مدیریت اپل آیدی که در بند اول این صفحه قرار داده شده است ایمیل اپل آیدی را به روی ایمیل شخصی خود تغییر دهند تا بتوانند از خدمات بازیابی اطلاعات سایت اپل استفاده نمایند.در صورتی که کاربری به دلیل رعایت نکردن این موضوع از واحد پشتیبانی درخواست دسترسی به ایمیل اپل آیدی را داشته باشد ، این درخواست قابل اجرا نخواهد بود.
 • خدمات رایگان به کاربران در هیچ یک از تعهدات این مجموعه ذکر نشده است و اگر کاربری به دلیل رعایت نکردن قوانین استفاده از اپل آیدی(مواردی که در بندهای بالا نگارش شده است) نیاز به دریافت خدمات بازیابی اطلاعات یا آنلاک اپل آیدی را داشته باشد، با توجه به میزان هزینه های واحد پشتیبانی (پرداخت دلاری هزینه های سرورها، پرداخت دلاری تمدید سالانه دامنه ها، طراحی و به روز نگاه داری و تامین امنیت سایت ها، حقوق پرسنل واحد پشتیبانی و واحد فنی) جهت ارائه خدمات از مشترک هزینه دریافت خواهد شد.

در صورت بروز مشکل برای اپل آیدی چه باید کرد ؟
 

متاسفانه دیده شده است که بسیاری از کاربران موارد مربوط به شخصی سازی اپل آیدی و قوانین این وبسایت را رعایت نمیکنند و اپل آیدی آن ها بنا به دلایل مختلف دچار مشکلاتی میشود.
در صورتی که اپل آیدی شما بر روی آیکلود نمیباشد و دارای شارژ دلاری نیست پیشنهاد ما خارج شدن از اپل آیدی قدیمی و استفاده از یک اپل آیدی جدید میباشد.اما در صورتی که از اپل آیدی خود در سرویس آیکلود استفاده کرده اید و قادر به خارج شدن از آن به دلیل فراموشی پسورد و یا لاک شدن اپل آیدی نمیباشید میتوانید از سایت خدمات اپل آیدی که لینک آن قرار داده شده است استفاده نمایید. پیشنهاد ما این است که قبل از ثبت سفارش راهنما و قوانین سایت معرفی شده را با دقت مطالعه فرمایید.